Visada Jūsų pusėje

Esame vienintelis oficialus Saunier Duval prekinio ženklo atstovas Lietuvoje nuo 1994 metų. Per tą laiką esame pardavę daugybę dujinių pakabinamų katilų. Mes ir mūsų klientai liko patenkinti Saunier Duval ilgaamžiškumu ir inovatyvumu kiekviename žingsnyje.

Kodėl rinktis Saunier Duval?

Saunier Duval yra seniausiai Europoje gaminami pakabinami dujiniai katilai, daugiau nei 100 metų patirties sukaupusi Prancūzijos komanija, kasmet diktuojanti pirmaujančias technologijas rinkoje.

Kodėl rinktis Saunier Duval?

Mūsų serviso komanda su Saunier Duval katilais susiduria kiekvieną dieną, juos prižiūri, atlieka garantinius po garantinius aptarnavimus. Visi mūsų serviso meistrai turi reikiamas kvalifikacijas darbams su Saunier Duval katilais bei nuolat papildomai kvalifikuojasi specialiuose gamintojo rengiamuose apmokymuose. 

Saunier Duval kondensaciniai dujiniai katilai

Themaclassic C18/24 lowNOx

Produkto aprašymas

„ThemaClassic“ pristato save kaip itin kompaktišką gaminį, kurio elementai pasižymi aukštu technologiniu standartu ir maksimaliu patikimumu, patrauklia estetika ir puikiais buitinio karšto vandens gamybos pajėgumais. Reikia atkreipti dėmesį, kad naujos kartos natūralios traukos dujiniai katilai yra gaminami pagal Europos Sąjungos patvirtintus sertifikatus ir yra žymiai jautresni CO2 ir CO išmetamosiosms dujoms, todėl reikia visapusiškai užtikrinti deguonies pritekėjimą į patalpą, kurioje sumontuotas katilas.

Jis nedidelis

 740 aukštis x 410 plotis x 310 gylis (mm) leidžia be didelių pastangų įrengti jį bet kurioje spintelėje ar siaurose patalpose.

Patrauklus dizainas

Jo dizainas paprastas ir tuo pačiu elegantiškas, dera su bet kokio tipo aplinka. Korpusas, sudarytas iš trijų dalių, leidžia patogiai įrengti ir palengvina priežiūros darbus.

Skaitmeninis ekranas su savidiagnostika

Šio modelio veikimas vartotojui yra aiškus ir paprastas. Katilo valdymas leidžia vartotojui  lengvai atlikti numatytas funkcijas (paleidimas / išjungimas, darbo režimo pasirinkimas, šildymo temperatūros ir karšto vandens nustatymai ir kt.). Katilas turi skaitmeninį ekraną, kuris praneša apie temperatūrą, slėgį ir galimus gedimus (savidiagnostika). Ši informacija kartu su kitais skydo elementais leidžia montuotojui sukonfigūruoti katilą.

Patikimas ir saugus

Kaip ir visi naujausios kartos katilai, „ThemaClassic“ atitinka visus saugos reikalavimus. Be to, šis modelis turi apsaugos įtaisus, tokius kaip apsauga nuo apledėjimo, vandens trūkumo sauga, siurblio blokavimas ir dviguba apsauga katilui identifikavus traukos trūkumą, kurie apsaugo nuo gedimų ir prailgina katilo tarnavimo laiką.

Pasirengęs ateičiai

„Thema Classic“ atitinka 5 lygio NOx emisijos klasę, t.y. išmetamosiose dujose gamina mažiau NOx, todėl taip yra išlaikytas Europinis standartas ir taip žvelgiama į ateitį. 

Ekonominės klasės kondensaciniai dujiniai katilai

MicraCom Condens

Esminiai komforto dalykai

„MicraCom Condens“ yra novatoriškas prietaisas su naujausiomis technologijomis, garantuojantis efektyvumą ir pagrindines komforto, šildymo ir karšto buitinio vandens funkcijas, investuojant mažiau.

Taupoma erdvė

Itin kompaktiškas „MicraCom Condens“ (626 x 400 x 270 mm) yra idealus katilas butams, kurių gyventojams reikia patenkinti pagrindinius šildymo ir karšto vandens poreikius, tačiau įrengimo vietos yra ribotos.

Stebina paprastumas!

Naujas, labai paprastas ir tikslus jutiminis ekranas leidžia greitai ir lengvai valdyti pagrindinius katilo parametrus.

Universalus ir išmanus!

Katile esanti „eBus“ jungtis leidžia prijungti išmaniuosius valdiklius.

Katilas skirtas naudojimui gamtinėmis dujomis ar propanu (reikia konvertuoti).

Aukštosios technologijos

Turėdamas daugiau nei 110 metų patirtį dujinių katilų srityje, „Saunier Duval“ stengiasi pasiūlyti pažangiausias ir patikrintas technologijas visiems prieinamais būdais ir garantuodamas įprastą kokybę bei patikimumą, pasižymėdamas aukštu našumu ir efektyvumu, energijos ženklu A tiek šildymui, tiek karšto buitinio vandens ruošimui.

Katilo ypatumai:

 • Naujas dizainas ir naujas jutiklinis ekranas;
 • Nerūdijančio plieno šilumokaitis;
 • Lengvai nuimamos kondensato žarnelės valymui;
 • Didelio efektyvumo cirkuliacinis siurblys, skirtas derinti aukštą našumą su mažomis energijos sąnaudomis;
 • Puikus kondensacinio katilo kokybės ir kainos santykis;
 • Greitas ir lengvas paleidimas / montavimas;
 • Ilgaamžiškumas dėl aukštos komponentų kokybės.

MicraCom Condens 24AS/1

MicraCom Condens 28AS/1

Norintiems daugiau komforto...

Premium klasės kondensaciniai dujiniai katilai

Thelia Condens

Produkto aprašymas

Thelia Condens yra trys katilo modifikacijos: 25, 30, AS25. Katilas buvo sukurtas taip, kad patenkintų buitinių įrenginių poreikius ir būtų patikimas, prie ko „Saunier Duval“ gaminiai mus ir įpratino.

Maži matmenys, puikus komfortas

„Thelia Condens“ yra viskas, ko galime tikėtis iš modernaus katilo: didelis efektyvumas, didelis našumas dėl laiko patikrintos aliuminio ir silicio šilumokaičio technologijos, aukštos kokybės komponentai ir išskirtinis „Saunier Duval“ naudojimo paprastumas.

WARM START technologija

Nauja „Warm Start“ funkcija sutrumpina laukimo laiką, kai jums reikia karšto vandens, taip sunaudojant mažiau energijos ir žymiai sumažinant katilo triukšmo lygį, taip pat padidinant komponentų tarnavimo laiką.

Katilo ypatumai:

 • Aliuminio-silicio šilumokaitis su „Warm Start“ technologija, galintis bet kada greitai tiekti karštą vandenį.
 • Didelio efektyvumo ir mažai sunaudojantis cirkuliacinis siurblys.
 • Tik 30 cm gylio, lengviau integruoti, pavyzdžiui, į virtuvės spinteles.
 • Suderinamas su visais naujausios kartos termostatais ir programatoriais.

Thelia Condens 25

Thelia Condens 30

Thelia Condens AS25

ISOTWIN Condens 30

Produkto aprašymas

Akimirksniu paruošiamas karštas vanduo ir šildymas.

Idealus sprendimas esant dideliam karšto vandens poreikiui. Turėdamas 30kW galią karšto vandens ruošimui ir dvi po 21 litrą talpas jam kaupti, katilas garantuoja stabilų ir nepertraukiamą karšto vandens tiekimą.

ISODYN2 sistema – išskirtinumas karštame vandenyje

„Saunier Duval“ išskirtinumas – ISODYN2 sistema kuri karštą vandenį ruošia dinamišku būdu. ISOTWIN Condens katilas karštą vandenį ruošia plokštelinio šilumokaičio ir tūrinių vandens akumuliatorių pagalba. Efektyvus plokštelinis šilumokaitis leidžia momentiškai gaminti karštą vandenį. Karšto vandens talpas katilas prišildo per 5 minutes.

Daugiau santaupų

Taikant „viskas viename“ principą, visi komponentai yra integruoti į katilą.

Geresnė izoliacija leidžia katilui ne tik sumažinti triukšmą, bet ir sumažinti jo nuostolius budėjimo režimu.

Jūs tikrai pastebėsite sutaupytą energiją!

Daugiau saugumo

„Isotwin Condens“ taip pat yra kietųjų dalelių filtras ir du įmontuoti išsiplėtimo indai, šildymo ir karšto vandens sistemoms, kurie pagaminti iš medžiagos didinančios katilo ilgaamžiškumą.

MiGo valdiklis

Prekės aprašymas

Patalpos termostatas Saunier Duval MiGo Wi-Fi, belaidis, su eBus termoreguliatoriumi. Per eBus jungtį termoreguliatorius reguliuodamas katilą gali moduliuoti katilo galingumą – taip pasiekiamas maksimalus ekonomiškumas. Termostatą galima valdyti iš bet kurios vietos su išmaniuoju įrenginiu, o prieiga prie MiGo gali būti suteikiama keliuose išmaniuose telefonuose, todėl šildymo sistemą gali valdyti ne vienas žmogus. Su viena programa taip pat galima valdyti kelis MiGo termostatus, sumontuotus skirtingose vietose.

Patalpos termostatas Saunier Duval MiGo Wi-Fi yra labai paprastai montuojamas ir valdomas, taip pat mažina energijos sąnaudas ir taupo Jūsų pinigus. Galimybė stebėti dujų ir elektros energijos suvartojimą. Termostatas MiGo stebi išorės temperatūrą per internetą ir naudoja energiją tik tada, kai reikia (be išorinio jutiklio). Termostatas maitinamas 3xAAA baterijomis.

 

Thermomaster Condens

Visiems poreikiams

Nauji dujiniai kondensaciniai katilai „ThermoMaster Condens“ yra patikimas šildymo sprendimas dideliems vienos šeimos namams, daugiabučiams ar net pramoniniams pastatams. Tai katilas šildymui ir karšto vandens ruošimui per tūrinį vandens šildytuvą.

„ThermoMaster Condens“ katilai yra dviejų modelių – 48 kW arba 65 kW, o į kaskadą jungiami gali būti iki 455 kW. Jame įmontuotas galingas cirkuliacinis siurblys suteikia galimybę įrenginėti katilus net daugiaaukščiuose namuose. Jo platus moduliacijos diapazonas užtikrina stabilų ir vienodą veikimą, ypač tylų ir labai efektyvų.

Naujieji „ThermoMaster Condens“ modeliai pasižymi standartiniu energijos vartojimo efektyvumo įvertinimu A, kurį galima padidinti iki A +, kai jis sujungtas su „Saunier Duval“ sistemos valdikliu. Tokiu būdu užtikrinamas didžiausias šildymo komfortas bet kuriuo metu su žymiai mažesnėmis energijos sąnaudomis.

Dėl kompaktiškos konstrukcijos abu katilai ypač tinka kaskadiniam valdymui. Nesvarbus montavimo išdėstymas – turimi priedai yra puikus montavimo sprendimas kiekvienai situacijai.

Puikus efektyvumas, kurį suteikia specialūs komponentai:

• Didelio efektyvumo siurblys, kuris reguliuojasi automatiškai;

• Sistemos slėgio jutiklis;

• Nerūdijančio plieno šilumokaičiai;

• Šviečiantis ekranas intuityvus;

• Kondensato talpa bei nuvedimas;

• „Saunier Duval eBus“ ryšio sistema;

• „ThermoMaster Condens“ sukurtas atsižvelgiant į ekonomiškumą ir patogumą.

• Moduliavimas iki 1: 5

• Dėl naujų programinės įrangos funkcijų galima montuoti be hidraulinio indo

 

Thermomaster AS48

Thermomaster AS65